Oferta pracy

Asystent / Asystentka Prawny/-a

MKM SupportO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 godziny temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
MKM SUPPORT
DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY
NR CERTYFIKATU 5406

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku asystenckim w dziale Banking&Finance w międzynarodowej kancelarii prawnej

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku asystenckim przez naszego Klienta będą należały m.in.:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu;
  • edycja i formatowanie dokumentów;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;
  • pomoc w przygotowywaniu oraz archiwizacja dokumentacji;
  • organizaca podróży służbowych oraz prowadzenie kalendarza spotkań;
  • wsparcie prawników w bieżących sprawach;
  • kontakt z klientami firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. C1) – kryterium obowiązkowe;
  • wymagane min. 5-letnie doświadczenie w środowisku prawnym na stanowisku administracyjnym – kryterium obowiązkowe;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy;

Oferujemy:

  • profesjonalne przygotowanie kandydatów do pracy;
  • konsultacje ze specjalistami z dziedziny profesjonalnej asystentury;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (PLN 7000‑10000 zł brutto);
  • bardzo atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (m.in prywatną opiekę medyczna, karta sportowa, karta kafeteryjna)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Informujemy, że obecnie MKM Support prowadzi procesy rekrutacyjne zdalnie (via Skype, Google Hangouts)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest MKM Support Maria Odorowicz (ul. Oboźna 7, lok. 32, 00-332, Warszawa), moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę MKM Support Maria Odorowicz ul. Oboźna 7, lok. 32, 00-332, Warszawa).”

Dodatkowa informacja dla Kandydatów:
Administratorem danych osobowych Kandydatów udostępniających swoje dokumenty aplikacyjne dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Maria Odorowicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MKM Support Maria Odorowicz, ul. Oboźna 7, lok. 32, 00-332, Warszawa, e‑mail: [email protected] Kandydatom przysługuje prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy