Oferta pracy

Asystent / Asystentka Prezesa Zarządu

Vosti Energy Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Nałęczowska 14, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Vosti Energy Sp. z o.o. Sp.K.

Nałęczowska 14

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Prezesa Zarządu w realizacji bieżących zadań;

  • Prowadzenie kalendarza spotkań Prezesa Zarządu;

  • Organizacja i koordynacja spotkań;

  • Organizowanie i rozliczanie podróży służbowych;

  • Weryfikacja i edycja dokumentów na potrzeby Prezesa Zarządu;

  • Przygotowywanie materiałów i prezentacji na spotkania;

  • Utrzymywanie kontaktów z partnerami biznesowymi spółki;

  • Dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy Prezesem Zarządu, a innymi obszarami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich;

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pracy innych osób;

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i kultura osobista;

  • Umiejętność pracy z wymagającymi partnerami biznesowymi na eksponowanych stanowiskach;

  • Wysoka dynamika działania oraz jasne i rzetelne komunikowanie stanu bieżących zadań.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Kompleksowy proces wdrożenia do organizacji

  • Możliwość rozwoju i zróżnicowane ścieżki kariery

  • Przyjazna atmosfera w pracy oraz indywidualne podejście do spraw każdego z pracowników

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

  • Nowoczesne i komfortowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

VOSTI to firma specjalizującą się w dostarczaniu zestawów fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych elektrowni,które wspierają środowisko naturalne i pozwalają im oszczędzać.

Przewiń do profilu firmy