Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Asystentka Project Managera

  • Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Boryszew Tensho Poland, wchodząca w skład Grupy Boryszew Automotive Plastics, to nowoczesna firma produkcyjna będąca jednym ze światowych liderów w dziedzinie formowania wtryskiem, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z plastiku dla branży motoryzacyjnej. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ostaszewo

    Miejsce pracy: Ostaszewo (pow. toruński)

    Opis stanowiska:

    • wspieranie Project Managera przy realizacji zadań związanych z wdrażaniem do produkcji seryjnej nowych produktów
    • prezentowanie postępów w pracach projektowych pod nieobecność Project Managera
    • zarządzenie dokumentacją projektową – dokumentacja jakościowa, harmonogramy, protokoły, wnioski zakupowe itp..
    • kontakt z klientem w bieżących tematach projektowych
    • przygotowywanie i wysyłanie wzorców do klienta

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne (bądź dyspozycyjny student/studentka ostatniego roku studiów)
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (również praktyka bądź staż)
    • dobra znajomość języka niemieckiego
    • bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office ,
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
    • dynamizm w działaniu
    • bardzo dobra organizacja pracy; dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • pakiet dofinansowanych przez pracodawcę benefitów pracowniczych
    • profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania

    Aplikuj do nas – może to właśnie ciebie szukamy!

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
    bottom