Asystent / Asystentka projektanta - branża elektroenergetyczna

ELEKTROINSTAL PROJEKT sp. z o.o.O firmie

5 000–7 000
brutto / mies.

ELEKTROINSTAL PROJEKT sp. z o.o.

Wincentego Witosa 27

Podgórze Duchackie

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych w obiektach kubaturowych.

Będziesz odpowiedzialny za powstanie dokumentacji projektowej od początku do końca, tj. od uzgodnień ze Zleceniodawcą, poprzez koncepcję, uzgodnienie trasy przebiegu sieci, projekt budowlany do projektu wykonawczego i ewentualnie powykonawczego.

Nasze wymagania

  • znajomość środowiska CAD 2D
  • znajomość tematu instalacji lub sieci elektroenergetycznych nn, SN
  • j. angielski w stopniu podstawowym
  • tytuł inżyniera kierunku elektrotechnika lub pokrewnego
  • dyspozycyjność
  • samodzielne myślenie

To oferujemy

  • umowa o prace
  • pełny etat
  • bardzo dobre warunki finansowe, zależne od doświadczenia
  • możliwość odbycia praktyki budowlanej
  • rozwój zawodowy

O nas

Elektroinstal Projekt sp. z o.o. - biuro projektowe branży elektrycznej. Wykonujemy dokumentacje instalacji elektrycznych, sieci elektroenergetycznych nn, SN, WN. Zajmujemy się również wykonawstwem sieci i instalacji elektrycznych na podstawie naszych i obcych dokumentacji projektowych.

Asystent / Asystentka projektanta - branża elektroenergetyczna, Wincentego Witosa 27, Podgórze Duchackie, Kraków