Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka projektanta - branża konstrukcyjno-budowlana

PROACEM sp. z o.o.

Fredry 2

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowywaniu dokumentacji projektów budowlanych

  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej i warsztatowej w środowisku BIM (Advance Steel)

  • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych,

  • Wizje lokalne obszaru projektowego,

  • Przeprowadzanie uzgodnień projektowych,

  • wyjazdy na delegacje służbowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo)

  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad

  • Mile widziana znajomość programu Autodesk Robot Structural Analysis oraz Advance Steel

  • Dobra znajomość obowiązujących norm budowlanych

  • angielski techniczny w stopniu komunikatywnym

  • znajomość programów Word, Excell, Mathcad

  • prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Praca pod okiem doświadczonych projektantów

  • możliwość nauki

O nas

Wszystko zaczęło się 30 lat temu kiedy inżynier Adam Czopek zdecydował się założyć firmę projektową PROACEM, i tak począwszy od 1991 roku PROACEM rozwija swoje usługi i produkty stawiając na innowacyjność i nietuzinkowe spojrzenie na najtrudniejsze zagadnienia inżynieryjne.

Obecnie PROACEM to nie tylko firma inżynieryjna, to także producent wielu opatentowanych urządzeń oraz firma która realizuje zadania i obiekty przemysłowe w formule pod-klucz. Od początku swojej historii założyciel firmy i współautor książki „Wytyczne do Projektowania Bezpiecznej Młynowni Węgla”rozwijał aktywność PROACEM w kierunku poprawy bezpieczeństwa i efektywności pracy, w kierunku optymalizacji procesów przemysłowych i biznesowych.