Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka projektanta instalacji elektrycznych

PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE "AMPER" Tomasz KnapikO firmie

5 000–8 000
brutto / mies.
  • Olkusz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE "AMPER" Tomasz Knapik

Polna 6

Olkusz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie planów instalacji elektrycznych każdego rodzaju
  • Wykonywanie schematów instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie opisów technicznych
  • Wykonywanie obliczeń technicznych
  • Wydruk i składanie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość: AutoCAD, MS Office.
  • Podstawowa znajomość zagadnień z elektrotechniki, instalacji elektrycznych silnoprądowych
  • Mile widziane znajomość zagadnień z instalacji elektrycznych niskoprądowych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia zawodowe
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Praca 5 dni w tygodniu od godz. 8 do 16 na stanowisku komputerowym

Benefity

  • kawa / herbata
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Wykonujemy dokumentacje projektowe pełnej branży elektrycznej budynków kubaturowych użyteczności publicznej jak i przemysłowych, a także kogeneracji, stacji transformatorowych na terenie całego kraju. Biuro projektów mieści się w Olkuszu na ul. Polnej. Pracujemy stacjonarnie w zespole paru osób.

Asystent / Asystentka projektanta instalacji elektrycznych, Polna 6, Olkusz