Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Projektanta Instalacji Sanitarnych

PEWA-PROJEKT ŁUKASZ PILCH, ANNA PILCH S.C.

Bieżanowska 51

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie kompletnej dokumentacji instalacji sanitarnych w różnych typach budynków

  • Rozwiązywanie problemów hydraulicznych i instalacyjnych

  • Wykonywanie obliczeń hydraulicznych projektowanych instalacji

  • Sporządzenie doborów urządzeń

  • Wykonywanie nadzorów na budowie

  • Koordynacja międzybranżowa projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – Inżynieria Środowiska lub pokrewne

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych - 2 lata

  • Znajomość podstawowych aktów prawnych i norm

  • Bardzo dobra znajomość podstawowych narzędzi wykorzystywanych w pracy projektowej (AutoCAD, Revit, InstalSoft, Pakiet Office)

  • Chęć i zapał do nauki

  • Zadaniowe podejście do pracy

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji

  • Kartę Multisport oraz pakiety medyczne LuxMed

  • Możliwość współtworzenia wielobranżowych projektów w środowisku BIM

  • Udział w ciekawych i dużych projektach

  • Możliwość wykonywania praktyk do uprawień budowlanych – wymagania: min. 1 rok doświadczenia przy projektowaniu instalacji, samodzielne i kompleksowe wykonywanie dokumentacji projektowej pod nadzorem Projektanta

  • Pracę w młodym, wspierającym i przyjaznym zespole

  • Luźną atmosferę oraz pyszną kawę

O nas

Pewa-Projekt s.c. to firma, która łączy w sobie ponad 25-letnie doświadczenie i dobre praktyki w budownictwie z nowoczesnym podejściem do projektowania.

Nasza wiedza pochodzi z setek pomyślnie zrealizowanych projektów na przestrzeni tych lat. Stawiamy na ciągły rozwój, pro-aktywnie poszukując nowoczesnych rozwiązań, dostosowanych do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku budowlanego.

Projektujemy instalacje HVAC, wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, przeciwpożarowe oraz źródła ciepła i chłodu w budynkach wielorodzinnych, użyteczności publicznej, biurowych, hotelach, magazynach oraz wielu innych.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się wymaganiom rynku i prawa budowlanego oferujemy szereg rozwiązań oszczędzających energię i zasoby. Odpowiadając na potrzeby nowoczesnego budownictwa, takie jak odpowiedzialność za środowisko czy efektywne gospodarowanie zasobami, zapewniamy pomoc w przygotowaniu projektów z certyfikatem LEED i BREEAM.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę w zakresie projektowania w technologii BIM.

Oferujemy również kompleksowe projektowanie infrastruktury sieciowej w zakresie sieci ciepłowniczych, wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych.