Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka projektanta obwodów wtórnych stacji elektroenergetycznych WN

ELFEKO S.A.

ELFEKO S.A.

Hutnicza 20A

Chylonia

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji projektowej stacji elektroenergetycznych WN w szczególności układów sterowania i automatyki zabezpieczeniowej, systemów napięcia gwarantowanego i zasilania potrzeb własnych stacji, układów pomiarowych, systemów sygnalizacji i rejestracji zakłóceń, szaf SSiN z panelami sterowniczymi, układów synchronizacji;

  • współpraca z inwestorami, dostawcami urządzeń, podwykonawcami oraz kierownikami budów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika lub automatyka) lub końcowy etap studiów;

  • doświadczenie w projektowaniu układów automatyki i sterowania, rozdzielnic nN, układów pomiarowych, instalacji elektrycznych;

  • wiedza z zakresu stacji elektroenergetycznych;

  • znajomość programów EPLAN Electric P8, AutoCAD;

  • samodzielność, dokładność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz realną możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce;

  • udział w realizacji prestiżowych wielomilionowych kontraktów z branży elektroenergetycznej;

  • możliwość wyjazdów na teren budowy i realną styczność z wcześniej zaprojektowanymi instalacjami;

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami z branży;

  • wsparcie w zdobyciu uprawnień budowlanych;

  • miłą atmosferę i komfortowe miejsce pracy;

  • elastyczne godziny pracy;

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • dodatkowe profity: pakiet opieki medycznej, karta Multisport, kurs języka angielskiego, ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Oferty prosimy kierować wyłącznie poprzez kliknięcie „Aplikuj teraz”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.