Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MANTONI z siedzibą w: Migdałowa 89, 02-796 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka projektanta odzieży

MANTONI

MANTONI

Migdałowa 89

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

JAK BĘDZIESZ SPĘDZAŁ CZAS W PRACY

• Będziesz uczestniczył (-ła) w pracach biura pod okiem Projektantów, którzy na początku podpowiedzą, pomogą, wyjaśnią.

• Będziesz przygotowywał projekty wg dokumentację techniczną do odzieży i akcesoriów;

• Pomagał dobierać tkaniny, dzianiny, dodatki oraz zestawienia kolorystyczne do poszczególnych projektów;

• Sprawdzał czy odszyte modele są wykonane zgodnie z dokumentacją;

• Przygotowywał komentarze do wzorów;

• Pilnował aby wszystkie zmiany w projektach były na bieżąco uzupełniane;

• Wspierał dział projektowy w bieżących sprawach.

• Jeśli jesteś grafikiem odzieżowym będziesz: przygotowywał grafiki do kolekcji, układał wzory na szablonach, zajmował się brandingiem (metki, wash label, naszywki i inne dodatki) oraz tworzył katalogi firmy czy aktualizował stronę internetową i social media

Nasze wymagania

• Fajnie by było, aby moda męska była szczególnie bliska Twemu sercu - będziesz musiał/a na co dzień pracować w tej materii;

• Znajomość zasad projektowania oraz podstaw technologii produkcji odzieży będzie na co dzień potrzebna Tobie przy robieniu dokumentacji;

• Na pewno musisz sprawnie się poruszać w programach Corel Draw i Excel;

• Znajomości podstaw Photoshopa też się przyda w pracy ale rzadziej;

• Musisz znać branżowy język angielski aby móc napisać komentarze dla klienta lub szwalni;

• Chcemy abyś miał wykształcenie wyższe kierunkowe – projektowanie ubioru lub pokrewne - oraz co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

• I żebyś miał porządek na biurku - był zorganizowany, systematyczny i skrupulatny;

To oferujemy

CO W ZAMIAN?

Pełną wyzwań, różnorodną pracę w przyjaznym środowisku.

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Pracę na warszawskim Ursynowie, blisko metra, w nowoczesnym biurze z ogródkiem, który sprawdza się latem.

Jeśli czujesz, że chcesz zostać częścią zespołu MANTONI i pracować w branży związanej z projektowaniem i odzieżą, to jest praca właśnie dla Ciebie!

Czekamy na Twój list motywacyjny i portfolio (wyslij na e-maila lub link wetransfer w tekscie wiadomości)

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

O NAS:

Jesteśmy firmą która się zajmuje projektowaniem oraz organizacją produkcji odzieży od 20 lat.

W skład zespołu MANTONI wchodzą specjaliści związani z branżą tekstylną. Naszą podstawową działalnością jest szeroko pojęta odzież męska oraz unisex – streetwear, smart casual oraz sportswear. W większości realizujemy kolekcje odzieży pod Markami naszych klientów.

Poszukujemy energicznej, kreatywnej i etycznej osoby na stanowisko – ASYSTENT PROJEKTANTA ODZIEŻY lub GRAFIK ODZIEŻOWY - do pracy w Biurze Projektowania oraz Organizacji Produkcji Odzieży.