Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Asystentka projektów w dziale HR z biegłą znajomością języka niemieckiego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MKM SUPPORT
    DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY
    NR CERTYFIKATU 5406
    Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w międzynarodowej firmie na stanowisku
    Asystent/Asystentka projektów w dziale HR
    z biegłą znajomością języka niemieckiego
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr referencyjny: MKM 142/APHRDE/2018
    6 - 8 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będą należały m.in.:

    • wsparcie działu HR w realizacji bieżących projektów;
    • praca z bazami danych HR;
    • przygotowywanie dokumentacji i raportów na potrzeby działu HR;
    • koordynacja globalnych szkoleń;
    • bliska współpraca z niemieckojęzycznym oddziałem firmy;
    • dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz obieg dokumentów i korespondencji.

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom B2/C1) – kryterium obowiązkowe;
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2);
    • wysoko rozwinięte umiejętności planowania, organizacji pracy oraz ustalania priorytetów;
    • umiejętność podejmowania samodzielnych, racjonalnych decyzji pod presją czasu;
    • minimum rok doświadczenia zawodowego w dziale administracji;
    • znajomość obsługi pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta;
    • wynagrodzenie na poziomie 6000-7000 PLN brutto, w zależności od doświadczenia;
    • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych;
    • doskonała, luźna atmosfera pracy w dynamicznym środowisku międzynarodowym.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Więcej informacji na stronie www.mkm-support.com.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest MKM Support Maria Odorowicz (Al. Jana Pawła II 70, lok. 29, 00-175 Warszawa) , moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę MKM Support Maria Odorowicz (Al. Jana Pawła II 70, lok. 29, 00-175 Warszawa).”

    Dodatkowa informacja dla Kandydatów:
    Administratorem danych osobowych Kandydatów udostępniających swoje dokumenty aplikacyjne dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Maria Odorowicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MKM Support Maria Odorowicz, pod adresem Al. Jana Pawła II 70 lok. 29, 00-175 Warszawa. Kandydatom przysługuje prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania.