Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ Asystentka Projektu B+R I Badań Klinicznych

MEDICAL TECHNOLOGY CENTER sp. z o.o.

6 0007 500 brutto / mies.
  • 15
    Natolin (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
  • rekrutacja zdalna

15

Natolin (pow. łódzki wschodni)

Międzynarodowa Spółka z branży Life Science poszukuje kandydatki/-ów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Wsparcie w realizacji projektu badawczego (w tym badań klinicznych)
  • Pomoc w przygotowywaniu, prowadzeniu i archiwizacji dokumentacji badawczej
  • Analiza piśmiennictwa medycznego
  • Obsługa administracyjna biura
  • Przygotowywanie zamówień z zachowaniem zasady konkurencyjności np.: podzespołów, materiałów, sprzętu, niezbędnych do badań - nadzór nad realizacją ww. zamówień oraz kontrola dostaw
  • Wsparcie w przygotowaniu materiałów marketingowych
  • Udział w kongresach i konferencjach z branży Life Science

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe biologiczne, medyczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, operatywność, niezależne i dokładne działanie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach  międzynarodowych
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne