Oferta pracy

Asystent / Asystentka Projektu

ROCKWOOL Polska

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Praca na czas określony - ok. 6 - 8 miesięcy,

  • Wsparcie zespołu projektowego oraz Menadżera Projektu poprzez organizację spotkań, pomoc w organizacji podróży służbowych, organizację szkoleń BHP oraz pomóc w uzyskaniu zaświadczeń lekarskich,

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną, archiwizacja dokumentów w systemie,

  • Monitoring dostaw wyposażenia i urządzeń,

  • Zakup usług na lokalnym rynku,

  • Raportowanie danych na wewnętrznej platformie internetowej,

  • Inne prace administracyjne (organizacja cateringu, usług porządkowych).

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja z przełożonym i zespołem w tym języku),

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • Zdolności organizacyjne,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • Niezależność i samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim,

  • Praca z programem SAP.

To oferujemy

  • Zadania dostosowane do kompetencji kandydata - jeśli jesteś ambitną osobą, będziemy wiedzieli jak Cię zainteresować!

  • Atrakcyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,

  • Pracę w międzynarodowym zespole,

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku),

  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Darmowy dojazd do pracy

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa kwalifikacyjna

3

Informacja zwrotna

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy

Więcej na temat tej roli

Masz zdolności organizacyjne i chcesz sprawdzić się międzynarodowym stanowisku?

Szukamy osoby, która przez ok. 8 miesięcy zapewni wsparcie zespołowi odpowiedzialnemu za jedną z naszych największych inwestycji.