Oferta pracy

Asystent / Asystentka - Recepcja

DENTAL PRINT 3D s.c.O firmie

3 500‐4 500 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Karola Szymanowskiego 2
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

DENTAL PRINT 3D s.c.

Karola Szymanowskiego 2

Gdańsk

Dental Print 3D - jesteśmy firmą oferującą usługi wspierające lekarzy dentystów i techników dentystycznych w zakresie planowania leczenia implantologicznego. Wykonujemy szablony do nawigacji komputerowej oraz uzupełnienia protetyczne wspierając profesjonalistów, którzy chcą zaoferować pacjentom bezpieczeństwo i przewidywalność prowadzonych zabiegów chirurgicznych. Jesteśmy młodą firmą, jednakże z olbrzymim doświadczeniem ponieważ stoi za nią jeden z najlepszych lekarzy implantologów w Europie. W ciągu krótkiego czasu zostaliśmy liderem na rynku Polskim w dziedzinie wykonawstwa zaawansowanych szablonów implantologicznych. www.dentalprint3d.pl

Opis stanowiska:

  • Szukamy do naszego Zespołu osoby, która wspólnie z nami zapewni sprawne funkcjonowanie przepływu pracy i kontakt z klientami (głównie telefoniczny i mailowy).
  • Miejscem pracy jest nasze biuro zlokalizowane w budynku biurowym Vigo.

Oczekujemy od Ciebie:

  • umiejętności obsługi komputera i programów Microsoft Office (Word, Excel)
  • znajomości języka angielskiego
  • dyspozycyjności (praca w godzinach od 08:30 do 16:30)
  • dobrej energii i komunikatywności
  • efektywności
  • chęci rozwoju

Dołącz do nas a my oferujemy Ci:

  • zdobycie nowych umiejętności - nauka programów CAD stosowanych w implantologii
  • praca z manipulatorami 3D (projektowanie)
  • naukę obsługi drukarek 3D
  • pracę w międzynarodowym Zespole
  • rozwój (kursy i szkolenia)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy