Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka - recepcja i dział sprzedaży

Digital Network SA

2 0003 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Fabryczna 5A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Standardowe prace biurowe związane z obsługą recepcji (obieg dokumentów, obsługa centrali telefonicznej oraz korespondencji, zaopatrzenie).

Wsparcie działu sprzedaży agencyjnej (archiwizacja dokumentów, kontakt z podwykonawcami i klientami, dokumentowanie bieżących kampanii, przygotowywanie i uzupełnianie baz w Excel).

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi sprzętów biurowych oraz pakietu MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy,

  • Status studenta studiów zaocznych,

  • Dostępności min. 35 godzin tygodniowo,

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie,

  • Możliwość łączenia zajęć na uczelni, elastyczne godziny pracy z możliwością odbycia praktyk zawodowych, preferowani studenci studiów zaocznych

  • Przyjazną atmosferę pracy w ciekawej organizacji (spółki o zróżnicowanej działalności),

  • Dobrze skomunikowaną lokalizację w centrum miasta (Powiśle),

O nas

Grupa Kapitałowa Digital Network S.A. obejmuje swoją działalnością rynek mediów cyfrowych dostarczając klientom innowacyjne rozwiązania technologiczne w ramach zintegrowanej platformy medialno - reklamowej.