Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka - Recepcjonista / Recepcjonistka

REVOLUTION BEAUTY POLSKA sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Czyżówka 14

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie recepcji i administracji biura

  • zarządzanie wewnętrznym obiegiem dokumentów

  • wsparcie w organizacji spotkań biznesowych i firmowych

  • dbanie o nienaganny wygląd biura

  • bieżące wsparcie pracowników firmy

Nasze wymagania

  • życzliwości i umiejętności budowania dobrej atmosfery pracy

  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności

  • umiejętnego prowadzenia obiegu dokumentów firmowych oraz wszelkich spraw administracyjnych

  • bardzo dobrej obsługi programów MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • skrupulatności i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • wymagana znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie oraz w piśmie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Stałą pracę w młodym i dynamicznym zespole (umowa o pracę) ?

  • Stałe godziny pracy (pon-pt 8:00-16:00)

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

O nas

Makeup Revolution to angielska marka, która zadebiutowała na początku 2014 roku. Młoda, prężnie rozwijająca się, oferująca ogromną gamę różnorodnych kosmetyków do makijażu. W rodzinie Revolution znajdziesz marki kosmetyczne takie jak Revolution Makeup, Revolution PRO, I Heart Revolution, Relove.