Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka - Recepcjonista / Recepcjonistka

Under Ant sp. z o. o. spółka komandytowa

  • Łączyny 4, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Łączyny 4

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa organizacja pracy biura, wsparcie administracyjne dla pracowników, organizacja telekonferencji i obsługa spotkań biznesowych

  • Organizacja eventów biznesowych i technologicznych

  • Dbanie o właściwy obieg pism, korespondencji i informacji związanych z projektami; przygotowywanie raportów, protokołów, dokumentów i materiałów dla zarządu, dyrekcji i managerów działów

  • Planowanie i organizowanie podróży służbowych (rezerwacja hoteli, biletów lotniczych i kolejowych)

  • Nadzór nad materiałami marketingowymi, biurowymi oraz artykułami spożywczymi (zakupy, koordynacja stanu ilościowego)

  • Nadzór nad flotą spółki - prowadzenie ewidencji rozliczeniowej przebiegów samochodów służbowych oraz przedpłaconych kart paliwowych, umawianie przeglądów technicznych; inne

  • Dbałość o porządek w biurze oraz koordynacja firm zewnętrznych obsługujących biuro na zasadach umów z podwykonawcami

  • Bieżące wsparcie kadry menedżerskiej oraz działów w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz ukraińskiego - warunek konieczny

  • Czynne prawo jazdy kat.B

  • Szukamy osób działających proaktywnie i dobrze odnajdujących się w dynamicznym środowisku

  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami i branżą lotniczą i/lub elektroniczną będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • Brak dress code’u

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i dużą samodzielność

Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Under Ant sp. z o. o. sp. k. – to polska firma R&D prowadząca badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk technicznych. Na co dzień zajmujemy się projektowaniem, prototypowaniem oraz budową dedykowanych bezzałogowych statków powietrznych pod specyfikacje indywidualnych klientów. W Under Ant powstają urządzenia wspierające loty, elektronika użytkowa, IoT oraz oprogramowanie do zarządzania misjami bezzałogowych statków powietrznych. Działamy na rynku międzynarodowym.