Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Asystentka Redaktora

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Asystent
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BPH - British Publishing House Ltd

    Polska redakcja międzynarodowego wydawnictwa encyklopedycznego poszukuje zaangażowanych, sumiennych i skutecznych osób do przeszukania mediów oraz telefonicznego umawiania spotkań.

    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie wyszukiwanie ciekawych osobistości z różnych dziedzin życia społecznego oraz telefoniczne umawianie ich na wywiady z Redaktorem naszego wydawnictwa.

    Wymagania

    • mile widziane doświadczenie w research'u i/lub telemarketingu
    • komunikatywność
    • szerokie horyzonty i zainteresowanie zagadnieniami społecznymi, gospodarczymi oraz kulturalnym
    • biegłe poruszanie się w środowisku internetowym
    • samodzielność, systematyczność, wytrwałość i konsekwencja w działaniu
    • rzetelność
    • sumienność
    • bardzo dobra znajomość aplikacji biurowych

    Oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + prowizja uzależniona od wyników
    • elastyczny czas pracy (po okresie próbnym również możliwość pracy zdalnej)
    • możliwość kontaktu z ciekawymi, często również znanymi osobistościami
    • niezbędne narzędzia pracy
    • szkolenia wprowadzające i doskonalące
    • możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej, szybko rosnącej organizacji
    • przyjazną, nie-korporacyjną atmosferę współpracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.