Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka - Sekretarz / Sekretarka

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "TOP" s.c. BEATA KATARZYNA MROZOWSKA, JAN WITOLD MROZOWSKI

4 0004 500 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:30-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Królowej Jadwigi 20

Stare Miasto

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa sekretariatu i prowadzenie spraw administracyjnych

  • prowadzenie kalendarza spotkań, organizacja wizyt gości, bieżąca obsługa interesantów

  • udział w spotkaniach i przygotowywanie sprawozdań z ich przebiegu

  • przygotowywanie pism i korespondencji dla przełożonych

  • sporządzanie dokumentów firmowych, redagowanie pism dla kontrahentów firmy

  • prowadzenie ewidencji dokumentów przychodzących oraz wychodzących

  • nadzór nad obiegiem korespondencji oraz przepływem informacji

  • archiwizacja dokumentów

  • współpraca z klientami zewnętrznymi

  • współudział w przygotowaniu działań marketingowych

  • monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie artykułów spożywczych, chemicznych oraz biurowych

  • okazjonalne wsparcie przy realizacji osobistych zadań członków zarządu

  • zapewnienie efektywnej komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • znakomita organizacja pracy, ustalania priorytetów oraz zarządzania czasem własnym

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista,

  • punktualność, sumienność, odpowiedzialność, dokładność

  • mile widziane: znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • komfortowe godziny pracy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy biurowej

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • elastyczne podejście, swobodną atmosferę

  • praca w centrum miasta

  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

O nas

FHU TOP S.C. MROZOWSCY to firma rodzinna z wieloletnią tradycją. Bogate doświadczenie, solidność oraz konsekwencja w osiąganiu wyznaczonych celów pozwalają nam z powodzeniem działać na rynku nieruchomości nie tylko Torunia, ale całej Polski już od 2002 r. Wtedy to podjęliśmy współpracę z międzynarodowymi firmami, taki jak BP, Shell, Statoil, świadcząc kompleksową obsługę inwestycji. Od 2006 r. poszerzyliśmy naszą działalność o obiekty wielorodzinne.