Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka serwisu

BRAVOS sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

BRAVOS sp. z o.o.

Złotego Smoka 12

Gorzów Wielkopolski

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń napraw i reklamacji urządzeń od klientów, partnerów biznesowych
  • przyjmowanie i obsługa zapytań ofertowych od klientów oraz firm partnerskich
  • obsługa baz danych - rejestracja, fakturowanie i raportowanie działań serwisowych
  • obsługa kasy fiskalnej
  • administracja dotycząca serwisowanych sprzętów, przyjmowanie i przygotowanie dokumentacji, dbanie o jej prawidłowy obieg, w tym wsparcie obsługi klientów zagranicznych
  • obsługa wysyłek kurierskich urządzeń przychodzących oraz wychodzących
  • obsługa klienta oraz utrzymanie bezpośredniego kontaktu z klientami w celu wsparcia i koordynacji realizacji usług serwisowych
  • prowadzenie dokumentacji serwisu technicznego
  • ścisła współpraca z przełożonym , wsparcie go w codziennej pracy i wykonywanie innych jego poleceń. Współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, dokładność wykonywanej pracy
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o prace
  • pracę w doświadczonym zespole
  • stabilność zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie
  • szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Asystent / Asystentka serwisu, Złotego Smoka 12, Gorzów Wielkopolski