Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Specjalisty ds. Sprzedaży w Salonie Dacia

Vip Car Sp. z o.o.

  • Pużaka 6, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Pużaka 6

Opole

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie pracy Specjalistów ds. Sprzedaży samochodów nowych - salon Dacia,

  • dbanie o dobre relacje z klientami,

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej sprzedaży samochodów,

  • obsługa zapytań od klientów, przygotowywanie ofert,

  • współpraca z innymi działami firmy Vip Car.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i systematyczność,

  • biegła obsługa komputera m.in. programy biurowe, poczta, programy do obróbki zdjęć,

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe),

  • umiejętności handlowe i prowadzenia negocjacji,

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym.

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm motoryzacyjnych na terenie województwa opolskiego,

  • bardzo dobre warunki pracy i niezbędne narzędzia,

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych poprzez profesjonalny cykl szkoleń,

  • przyjazną atmosferę,

  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego z szerokim zakresem,

  • wsparcie świąteczne z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,

  • atrakcyjny program samochodów pracowniczych,

  • miejsce parkingowe.

Firma Vip Car działa na opolskim rynku motoryzacyjnym od 1992 roku. Jesteśmy autoryzowanym dealerem kilku marek samochodowych: Renault, Dacia, Nissan oraz Isuzu. Świadczymy pełen zakres usług motoryzacyjnych, w tym: sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, usługi finansowe i ubezpieczenia oraz usługi Stacji Kontroli Pojazdów. Zatrudniamy ponad siedemdziesięciu pracowników. Dysponujemy znakomitą infrastrukturą, dzięki której nasza praca jest łatwiejsza. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy