Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Spedytora

TSL Expert Sp. z o.o. Sp.k

2 8008 000 brutto / mies.

Śląska 53

Działki Leśne

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportu drogowego, pod okiem doświadczonego spedytora,

  • Pozyskiwanie kontrahentów do współpracy.

Nasze wymagania

  • Stawiałeś/łaś pierwsze kroki w spedycji w ramach stażu lub praktyk,

  • Masz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub telefonicznej sprzedaży B2B,

  • Nie masz doświadczenia w spedycji, ale chłoniesz wiedzę jak gąbka i nie boisz się wyzwań,

  • Z jakiegoś powodu interesujesz się transportem drogowym lub spedycją,

  • Jesteś komunikatywny/a i kontaktowy/a – nie boisz się rozmawiać przez telefon, piszesz składne maile,

  • Nie odpuszczasz – jak masz obrany cel, to uparcie do niego dążysz i nie zniechęcasz się po pierwszym potknięciu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • Blisko SKM

  • Klimatyzowane biuro

  • Nieformalna atmosfera

  • Solidne szkolenie

Nasi spedytorzy mają ręce pełne roboty, więc potrzebujemy Twojego wsparcia! Szukamy osób, które będą wspierały spedytorów w ich codziennej pracy, ale UWAGA u nas nie będziesz kserować dokumentów i parzyć kawy, praca u nas będzie prawdziwą jatką spedycyjną! Chętnych i ambitnych nauczymy: organizacji transportu, obsługi klienta i pozyskiwania kontrahentów do współpracy. Najlepsi po okresie próbnym awansują na stanowisko MŁODSZEGO SPEDYTORA!

Przewiń do profilu firmy

To nie będzie praca dla Ciebie, jeżeli:

  • Nie potrafisz przyjąć konstruktywnego feedbacku, brniesz w zaparte, nie masz chęci uczenia się i rozwijania swoich umiejętności,

  • Poziom stresu jest u Ciebie wyższy niż poziom motywacji,

No dobra, a co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na okresie próbnym 2800 zł brutto, chcemy Cię przez ten czas poznać i wdrożyć do pracy, podwyżka będzie możliwa po okresie próbnym + premia uzależniona od efektów Twojej pracy,

  • Faktyczne możliwości rozwoju – u nas nie będziesz wiecznym asystentem!

  • Awans na młodszego spedytora możliwy już po okresie próbnym,