Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Sprzedaży

Koma Nord Sp. z o.o.

  • Łużycka 2, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Łużycka 2

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących spraw handlowych

  • budowanie, opieka i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z Klientami Spółki

  • wsparcie w procesach handlowych dla przetargów publicznych i niepublicznych

  • przygotowywanie ofert

  • sprzedaż i obsługa posprzedażowa Klienta

  • uczestniczenie w konferencjach branżowych

  • wsparcie operacyjne działu handlowego firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)

  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość oprogramowania Microsoft: Outlook, Excel, Word, PowerPoint

  • prawo jazdy kat. B oraz praktyczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (do uzgodnienia)

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników

  • pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole

  • kontakt z dużymi systemami IT

  • możliwość doskonalenia zawodowego

  • dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Firma Koma Nord Sp. z o.o. to wiodący polski integrator systemów i rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Od ponad 25 lat nasz rozwój opiera się na nowoczesnych technologiach oraz wiedzy wybitnych inżynierów i specjalistów. Nasza firma z sukcesami wdraża rozwiązania na terenie całego kraju oraz poza granicami Polski. Zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem, co przyczynia się do niskiej rotacji pracowników i przyjaznego środowiska pracy.

Przewiń do profilu firmy