Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

asystent/asystentka sprzedaży

  • Łódź, łódzkie
  • Asystent
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (B2/C1), chcesz się rozwijać, szkolić i podnosić swoje kwalifikacje? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy.

    Nr ref.: /474/03/2018/AP/12461
    Łódź
    zadania:
    • wsparcie Działu sprzedaży: przygotowywanie ofert oraz kontraktów dla Klientów firmy
    • zarządzanie narzędziami sprzedażowymi takimi jak: prezentacje, broszury
    • tłumaczenie notatek prasowych, broszur z j. angielskiego na j. polski
    • organizowanie szkoleń, spotkań oraz podroży służbowych
    • przekazywanie informacji prasowych do mediów
    • administracja biurowa
    oferujemy:
    • szkolenia wprowadzające oraz ogromne możliwość rozwoju zawodowego
    • różnorodny zakres obowiązków oraz pracę w której na pewno nie będziesz się nudził/ła
    • bardzo dobre wynagrodzenie
    • praca jednozmianowa: 8-16, pon-pt
    • pakiet benefitów
    • praca w samy centrum miasta - świetny dojazd z całej Łódzi
    • umowa o pracę na zastępstwo z dużą szansą przejścia na umowę stałą
    oczekujemy:
    • znajomości j. angielskie w stopniu bardzo dobrym B2/C1
    • zaangażowania i dużej samodzielności
    • znajomości MS office (w szczególności Excel oraz PowerPoint)
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47