Asystent/Asystentka w dziale Administracji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 09.02.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 11.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Starcom Sp. z o.o., Oddział Re:Sources Poland

Firma Starcom Sp. z o.o., oddział Re:Sources stanowi centrum usług stworzone w ramach Grupy Kapitałowej Publicis. Jesteśmy wewnętrznym shared service center, które świadczy usługi agencjom reklamowym oraz domom mediowym z zakresu: księgowości, podatków, HR & payroll, prawnego oraz IT. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

top
Miejsce pracy: Warszawa
top

Zakres obowiązków:

  • odbieranie telefonów - kontakt z klientami zewnętrznymi, agencjami, podmiotami i instytucjami
  • przyjmowanie Gości oraz dbałość o wizerunek sal konferencyjnych
  • koordynacja poczty przychodzącej i wychodzącej
  • zamawianie i wydawanie artykułów biurowych i spożywczych
  • współpraca z centrami konferencyjnymi w kwestii rezerwacji sal i organizacji spotkań
  • rejestr faktur – weryfikacja zgodności faktur z zamówieniami
  • wsparcie administracyjne dla pracowników
  • obsługa wyjazdów służbowych – zamawianie biletów i rezerwacja hotelu
  • zakładanie numerów zamówień w systemie ERP
  • zakładanie dostawców w systemie księgowym
  • pozostałe prace administracyjne wynikające z potrzeb działu
top

Wymagania:

  • min. wykształcenie średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, sprawne i efektywne działanie
top

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w miłym i międzynarodowym środowisku
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • brak dresscodu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z procesem rekrutacji przez Starcom Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z przyszłymi procesami rekrutacji przez Starcom Sp. z o.o. z siedzibą Warszawie, ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.
bottom