Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Asystentka w dziale Administracji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 09.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Starcom Sp. z o.o., Oddział Re:Sources Poland

    Firma Starcom Sp. z o.o., oddział Re:Sources stanowi centrum usług stworzone w ramach Grupy Kapitałowej Publicis. Jesteśmy wewnętrznym shared service center, które świadczy usługi agencjom reklamowym oraz domom mediowym z zakresu: księgowości, podatków, HR & payroll, prawnego oraz IT. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    top

    Zakres obowiązków:

    • odbieranie telefonów - kontakt z klientami zewnętrznymi, agencjami, podmiotami i instytucjami
    • przyjmowanie Gości oraz dbałość o wizerunek sal konferencyjnych
    • koordynacja poczty przychodzącej i wychodzącej
    • zamawianie i wydawanie artykułów biurowych i spożywczych
    • współpraca z centrami konferencyjnymi w kwestii rezerwacji sal i organizacji spotkań
    • rejestr faktur – weryfikacja zgodności faktur z zamówieniami
    • wsparcie administracyjne dla pracowników
    • obsługa wyjazdów służbowych – zamawianie biletów i rezerwacja hotelu
    • zakładanie numerów zamówień w systemie ERP
    • zakładanie dostawców w systemie księgowym
    • pozostałe prace administracyjne wynikające z potrzeb działu
    top

    Wymagania:

    • min. wykształcenie średnie
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
    • komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy, sprawne i efektywne działanie
    top

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę w miłym i międzynarodowym środowisku
    • prywatną opiekę medyczną
    • kartę multisport
    • brak dresscodu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z procesem rekrutacji przez Starcom Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.
    2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w celach związanych z przyszłymi procesami rekrutacji przez Starcom Sp. z o.o. z siedzibą Warszawie, ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.
    bottom