Logo Pracuj.pl

Asystent/Asystentka w dziale kadr i płac

BLACKSTONES CS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

BLACKSTONES CS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dąbrówki 16

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z przepisami prawa
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym oraz sprawdzanie ich poprawności
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, szkoleń BHP
  • sporządzanie dokumentów z zakresu prawa pracy oraz umów cywilno-prawnych
  • udział w przygotowywaniu list płac
  • pomoc w sporządzaniu deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • koordynowanie obiegu dokumentacji kadrowo-płacowej
  • archiwizacja dokumentów
  • wsparcie działu kadr i płac w bieżących obowiązkach administracyjnych

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju w obszarze kadr i płac
  • wykształcenie średnie (technikum ekonomiczne) lub wyższe – preferowane z zakresu
  • kadr i płac lub ekonomiczne
  • znajomość programu Excel
  • dokładność i staranność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, multizadaniowość
  • samodzielność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym lub w pracy w biurze rachunkowym
  • podstawowa wiedza z zakresu kadr i płac
  • ukończony kurs z zakresu kadr i płac
  • znajomość programu PŁATNIK

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • elastyczne godziny pracy (8 godzin dziennie)
  • dostęp do platformy benefitowej (w tym: pakiet medyczna, karta Multisport)
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • świętowanie urodzin

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług BPO dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Portfolio naszych usług obejmuje księgowość, kadry i płace, usługi doradczo-podatkowe, zarządzanie sekretariatem korporacyjnym oraz wpieranie klientów w kwestiach związanych z prowadzeniem przez nich działalności. Przewagę zapewnia nam zespół doskonale wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów, wysoki standard obsługi klienta oraz bogate doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz podmiotów z szerokiego spectrum sektorów przemysłu. Firma została założona w 2009 roku, zatrudnia 140 pracowników w dwóch lokalizacjach w Polsce, Warszawie i Katowicach.

Asystent/Asystentka w dziale kadr i płac, Dąbrówki 16, Katowice