Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/asystentka w Dziale Księgowości (Branża Nieruchomości)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Asystent/Asystentka w Dziale Księgowości (Branża Nieruchomości)
    Warszawa 29505/001

    Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie zajmowała się dekretacją i księgowaniem dokumentów, weryfikacją poprawności płatności oraz przygotowaniem raportów na potrzeby spółki.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości zlokalizowana w Centrum Warszawy.

    Opis stanowiska

    • Dekretacja i księgowanie dokumentów
    • Weryfikacja poprawności płatności
    • Przygotowanie przelewów bankowych
    • Weryfikacja oraz wyjaśnianie nieprawidłowości dotyczących płatności
    • Kontrola i uzgadnianie sald
    • Przygotowanie raportów na potrzeby spółki
    • Monitorowanie przepływów pieniężnych

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia
    • Mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze księgowości
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel
    • Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie

    Oferujemy

    Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, możliwości rozwoju zawodowego, opiekę medyczną, kartę multisport oraz lekcje języka angielskiego.

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców