Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent / Asystentka w dziale księgowości

PROBUDEX PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-BUDOWLANO-HANDLOWE sp. z o.o.O firmie

2 600‐3 200 zł brutto / mies.
  • Spółdzielcza 44
    Jaksice (pow. inowrocławski), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

PROBUDEX PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-BUDOWLANO-HANDLOWE sp. z o.o.

Spółdzielcza 44

Jaksice (pow. inowrocławski)

Opis stanowiska:

  • wsparciem bieżącej pracy działu
  • wprowadzaniem faktur zakupu do systemu księgowego
  • przygotowywaniem dokumentacji do księgowania
  • archiwizacją dokumentów księgowych
  • przyjmowaniem i skanowaniem  dostarczanych dokumentów
  • wystawianie not korygujących

Wymagania:

  • co najmniej średnie wykształcenie (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel )
  • dokładność, terminowość oraz dobra organizacja pracy własnej
  • motywacja do pracy i chęć zdobywania wiedzy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • w przyjaznej atmosferze poznasz pracę w dziale księgowości
  • wdrożenie przez doświadczonego pracownika
  • uczestnictwo  w szkoleniach branżowych oraz dostęp do publikacji branżowych
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 7-8, zakończenie 15-16)

Ogłoszenie archiwalne