Logo Pracuj.pl

Asystent/Asystentka w dziale Księgowości

CARITAS POLSKAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

CARITAS POLSKA

Okopowa 55

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja poprawności otrzymywanych faktur kosztowych i przygotowywanie dokumentów księgowania,
  • wprowadzanie dokumentów do systemu finansowego,
  • rozliczanie podróży służbowych i wydatków pracowniczych,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • rozliczanie kont księgowych,
  • wsparcie działu księgowości w innych zadaniach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość),
  • znajomość podstawy rachunkowości,
  • umiejętność obsługi MS Excel w stopniu min. średniozaawansowanym,
  • dokładność, uważność i skrupulatność w wykonywanych zadaniach.

Mile widziane

  • pierwsze doświadczenie, staż / praktyki w dziale księgowości,
  • znajomość języka angielskiego (B1).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę w jednej z największych organizacji charytatywnych,
  • elastyczny czas pracy (pełny lub niepełny wymiar pracy),
  • szansę na rozwój i zdobycie nowego doświadczenia,
  • codzienne wsparcie merytoryczne.

Caritas Polska to największa i najbardziej rozpoznawalna polska organizacja. Od 30 lat pomagamy potrzebującym realizując projekty humanitarne na pięciu kontynentach.

Asystent/Asystentka w dziale Księgowości, Okopowa 55, Warszawa