Oferta pracy

Asystent / Asystentka w dziale marketingu

Rymarz ZdortO firmie

  • Emilii Plater 53
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pełny etat
  • Asystent

Rymarz Zdort

Emilii Plater 53

Warszawa

Kancelaria prawna Rymarz Zdort poszukuje osoby na stanowisko:

ASYSTENTKA / ASYSTENT W DZIALE MARKETINGU

Numer ref.: Godziny pracy 9:00 – 17:00

OPIS STANOWISKA:

Praca z zespołem marketingu i rozwoju biznesu w wiodącej w Polsce kancelarii prawnej.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • edycja i formatowanie dokumentów;
  • kompletowanie dokumentów związanych z przetargami i ofertowaniem na świadczenie usług prawnych;
  • umawianie spotkań i wywiadów telefonicznych oraz asystowanie przy organizacji imprez;
  • uzupełnianie i aktualizacja informacji, opisów transakcji i spraw przy których doradzała kancelaria, biografii i doświadczenia prawników kancelarii;
  • pomoc w przygotowywaniu zgłoszeń kancelarii do rankingów i konkursów, międzynarodowych i polskich;
  • sporządzanie zestawień, przygotowywanie prezentacji obejmujących doświadczenie kancelarii, opis świadczonych usług, zdobyte nagrody i wyróżnienia;
  • zbieranie informacji wewnątrz kancelarii i wyszukiwanie ich w internecie na potrzeby sporządzania powyższych dokumentów;
  • komunikowanie się w powyższych sprawach z prawnikami kancelarii oraz inne prace biurowe i organizacyjne.

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • minimum dwuletniego doświadczenia na stanowisku asystenckim w dziale marketingu (mile widziane doświadczanie w kancelarii prawnej);
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint), mile widziana znajomość programu Adobe Photoshop, Adobe Illustrator lub Adobe InDesign;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • praktycznej znajomości zagadnień marketingu;
  • bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności działania pod presją czasu;
  • kreatywności, odpowiedzialności, dokładności oraz rzetelności w działaniu, oraz
  • dyspozycyjności, umiejętności komunikacyjnych i wysokiej kultury osobistej.

OFERUJEMY:

  • interesującą pracę w prestiżowej kancelarii prawnej świadczącej usługi dla polskich i międzynarodowych klientów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i płatne nadgodziny;
  • możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport).

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając:

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Asystentka / Asystent w Dziale Marketingu, ogłoszonym w dniu 21 października 2020 r. na portalu pracuj.pl i prowadzonym przez Rymarz Zdort z siedzibą w Warszawie (00-113), przy ul. E. Plater 53, zgodnie z przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, w tym zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacji prowadzonych przez Rymarz Zdort w przyszłości. Oświadczam, że podanie danych oraz wyrażenie powyższych zgód było dobrowolne. Został[em]/[am] również poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania, oraz o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rymarz Zdort (przy czym jestem świadom[y]/[a], że żądanie usunięcia danych osobowych będzie oznaczało rezygnację z aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rymarz Zdort.”

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.
Równocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy