Oferta pracy

Asystent/Asystentka w dziale obsługi klienta

ARCTOS CREME sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Arctos Creme Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości pomad cukrowych. Poszukujemy pracowników do nowego centrum obsługi klienta w Toruniu.

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i weryfikacja zamówień od klientów
  • Bieżąca obsługa klientów w zakresie gospodarki dokumentowej i logistycznej
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych związanych z wysyłką towarów
  • Przygotowywanie dokumentacji do księgowości
  • Właściwa archiwizacja dokumentów
  • Sporządzanie raportów i zestawień
  • Organizacja wysyłek i bieżąca współpraca ze spedytorami (w kraju i zagranicą)

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, chętnie w branży spożywczej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office - umiejętność obsługi programu Subiekt GT mile widziana.
  • Znajomość zasad obsługi dokumentowej wysyłek zagranicznych i współpraca z Agencją Celną
  • Wysokie kompetencje organizacyjne
  • Dokładność
  • Odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
  • Mile widziana znajomość standardów FSSC 22000 i IFS/BRC
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w przyjaznym środowisku
  • Pracę dla jednego z najnowocześniejszych europejskich producentów spożywczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Wynagradzamy lepiej niż konkurencja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy