Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka w Dziale Social Media / Komunikacja

IPMB MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w przygotowaniu komunikacji social media – posty, grafiki, dialog z odbiorcami

  • Wsparcie w tworzeniu prezentacji i raportów

  • Wsparcie w prowadzeniu innych form komunikacji marketingowej – np. przygotowywanie tekstów, formatów typu newsletter, współpraca z influencerami

  • Angażowanie się w niestandardowe działania – np. wsparcie asystenckie sesji zdjęciowych lub eventów organizowanych dla klientów

  • Research wstępny – analiza materiałów źródłowych i przygotowanie raportów rynkowych dla konsultantów zarządzających danym projektem

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 (inne języki mile widziane)

  • Wiedza i umiejętności z zakresu prowadzenia kanałów w mediach połecznościowych

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin

  • Podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu zarządzania projektami

  • Podstawowe umiejętności graficzne np. znajomość programu Canva

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Analityczny, ale i kreatywny umysł

  • Lekkie pióro

  • Podstawowa znajomość Social i Google Ads

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę przy niezwykle ciekawych projektach – w wielu branżach (kosmetyczna, spożywcza, nowe technologie) i w wielu krajach (Polska, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania, Izrael)

  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowego zespołu specjalistów

  • Życzliwą atmosferę, opiekę merytoryczną podczas wdrożenia oraz elastyczne podejście w przypadkach losowych

IPMB Management to agencja konsultingowa pomagająca klientom w takich obszarach marketingu jak budowa nowych produktów, wprowadzanie ich na rynek oraz przebudowa obecnych formuł biznesowych by były jeszcze bardziej efektywne.

Przewiń do profilu firmy