Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Asystent / Asystentka w Dziale Sprzedaży Elektroniki

JM elektronik sp. z o.o.

  • Karolinki 58, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Karolinki 58

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie wsparcie Działu sprzedaży w bieżących zadaniach

  • Prace administracyjno-biurowe, związane z przygotowywaniem i obiegiem dokumentów

  • Przygotowywanie ofert handlowych na podstawie dostarczonych informacji (B2B)

  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami

  • Inne związane ze wspieraniem dz. Handlowego we współpracy z klientami

  • Współpraca z Zaopatrzeniem, Magazynem, Marketingiem

  • Aktywny udział w procesie szkoleń podnoszących kwalifikacje

Nasze wymagania

  • Chęć rozwoju zawodowego.

  • Wykształcenie kierunkowe /elektronika, elektrotechnika, automatyka oraz im pokrewne/

  • Pozytywne podejście do zleconych zadań

  • Duże zaangażowanie oraz sumienność

  • Otwartość na kontakt z klientem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Oferta skierowana dla osób na początku kariery zawodowej szukających ścieżki rozwoju w kierunku Specjalisty ds. sprzedaży

  • Korzystanie z doświadczenia wykwalifikowanej kadry

  • Szanse awansu w zależności od rozwoju umiejętności

  • Szkolenia branżowe

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez Pracodawcę

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną Luxmed

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Kurs języka angielskiego i niemieckiego

  • Świadczenia socjalne z ZFŚS - dofinansowanie do wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Funkcjonujemy i działamy już od 33 lat. Jesteśmy znani z dystrybucji komponentów LED Lighting, elementów elektronicznych, komputerów przemysłowych, rozwiązań wspierających Industry 4.0 oraz kontraktowej produkcji elektroniki.

Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego w sposób ciągły rozwijamy i doskonalimy naszą organizację.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: ASYSTENT/KA W DZIALE SPRZEDAŻY ELEKTRONIKI - SEKTOR B2B

Miejsce pracy: GLIWICE

Przewiń do profilu firmy