Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka w kancelarii prawnej

"Góralski&Goss" Spółka Partnerska Adwokatów

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji oraz telefonu,

  • realizacja pełnego obiegu korespondencji oraz dokumentów,

  • nadzorowanie kalendarza terminów,

  • administracja biura,

  • obsługa sekretariatu,

  • wspieranie adwokatów w ich bieżącej pracy,

  • kontakt z sądami oraz urzędami,

  • nadzór nad sprzętem i materiałami biurowymi,

  • przygotowanie i obsługa spotkań z klientami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy administracyjnej i koordynowanie obiegu dokumentów,

  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej,

  • sumienność, dokładność oraz umiejętność organizacji czasu pracy,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz status studenta prawa będzie dodatkowym atutem,

  • praca stacjonarna.

To oferujemy

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii,

  • stabilne zatrudnienie,

  • pełnopłatny okres wdrożeniowy,

  • samodzielność adekwatną do doświadczenia oraz umiejętności,

  • dodatkowe benefity (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, zajęcia językowe).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

O nas

Góralski & Goss Legal to polska kancelaria prawna, specjalizująca się w doradztwie transakcyjnym i procesowym na rzecz dużych podmiotów gospodarczych, w szczególności firm z sektora ubezpieczeniowego, nieruchomości oraz transportowego. Poza wiodącymi specjalizacjami, zespół ekspertów GGLegal świadczy pomoc prawną w szeroko rozumianym prawie gospodarczym i administracyjnym, energetycznym oraz medycznym.