Asystent/Asystentka w Wydziale Kontroli Rozliczeń Pieniężnych

ProService Finteco Sp. z o.o.

Konstruktorska 12a

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontrola zgodności zleceń nabyć ze środkami przekazywanymi na nabycie jednostek uczestnictwa

  • kontrola i realizacja płatności związanych z rozliczaniem transakcji uczestników funduszy inwestycyjnych

  • generowanie i dostarczanie księgowości funduszu oraz depozytariuszowi dziennych i okresowych raportów rozliczenia transakcji

  • monitorowanie obrotów i uzgadnianie sald rachunków bankowych funduszy

  • realizacja rozliczeń podatkowych w imieniu funduszy

  • dokonywanie wyjaśnień z Dystrybutorem/TFI odnośnie operacji przeprowadzanych na rachunkach bankowych TFI/Funduszy/Subfunduszy

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień dotyczących funduszy inwestycyjnych

  • znajomość podstaw księgowości

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość pakietu MS Office

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane w zakresie: rachunkowości, bankowości, finansów)

  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • szansę na zdobycie doświadczenia w branży finansowej

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem

  • Multisport, karty podarunkowe

  • opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

  • sekcje zainteresowań pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli. Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy