Asystent/Asystentka w Zespole Informatycznego Wsparcia Operacji

ProService Finteco Sp. z o.o.

Konstruktorska 12a

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i nadzór nad systemami informatycznymi

  • zapewnienie wsparcia procesów biznesowych w obszarze IT

  • zapewnienie bieżącego wsparcia aplikacji biznesowych dla wewnętrznych użytkowników w ramach pierwszej linii wsparcia

  • współpraca z drugą linią wsparcia, zespołem developerskim oraz użytkownikiem eksploatowanych aplikacji

  • obsługa procesu wymiany danych z klientami zewnętrznymi

  • udział w testowaniu obsługiwanych aplikacji

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym, w tym w godzinach nocnych

  • znajomość środowisk Unix / Linux (dla stanowiska asystenckiego wystarczy podstawowa znajomość konsoli)

  • dokładność i sumienność

  • analityczne i logiczne myślenie

  • umiejętność koordynowania wielu zadań

  • samodzielność diagnozowania sytuacji, wyciągania wniosków oraz znajdowania rozwiązań

  • pozytywne nastawienie do nauki i przejmowania nowych obowiązków

  • umiejętność współpracy z osobami z różnych jednostek organizacyjnych firmy

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z przesyłaniem i szyfrowaniem danych

  • obsługa i analiza skryptów w środowisku Unix / Linux

  • zainteresowanie tematyką funduszy inwestycyjnych

  • znajomość dobrych praktyk IT zgodnie z ITIL

  • chęć rozwijania własnych kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • Sekcje zainteresowań pracowników

Czego możesz się u nas nauczyć?

  • diagnozowania i rozwiązywania błędów w obsługiwanych systemach IT

  • pracy w zespole i jednocześnie odpowiedzialności za powierzone indywidualne zadania

  • obsługi systemu JIRA w roli serwisanta zgłoszeń na pierwszej linii wsparcia

  • testowania nowego oprogramowania w ramach obsługiwanych procesów

  • kultury organizacyjnej firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku

  • obsługi procesów w firmie z branży fintech

Praca w Zespole Informatycznego Wsparcia Operacji (ZIWO) pozwala na poznanie procesów „od środka” – idealnie aby rozwijać się w kierunku zarządzania projektami czy też testowania oprogramowania wytwarzanego przez nasz zespół developerów, do którego z czasem też masz szansę dołączyć. Wolisz zarządzać / administrować systemami / serwerami / aplikacjami – jak najbardziej ta droga również stoi przed Tobą otworem.

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy