Oferta pracy

Asystent/Asystentka

Baker McKenzie Krzyżowski i WspólnicyO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sekretariatu, w tym łączenie rozmów telefonicznych, prowadzenie kalendarzy

  • przygotowanie, edytowanie oraz archiwizacja dokumentów

  • zarządzanie korespondencją

  • przygotowanie raportów oraz zestawień na potrzeby kancelarii

  • kontakt z sądami i organami administracyjnymi oraz klientami

  • wsparcie adwokatów i radców prawnych w zakresie prowadzonych spraw sądowych i administracyjnych, w tym kompletowanie i wysyłanie pism procesowych

  • prowadzenie akt spraw sądowych

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w kancelarii prawnej

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Word, Power Point, Outlook

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność działania, inicjatywa oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym, prestiżowym środowisku

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • dobrą atmosferę pracy

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy

  • pakiet benefitów: szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, joga on-line

Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy

Międzynarodowa kancelaria prawna Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp. k. poszukuje kandydatów na stanowisko:

ASYSTENTKI / ASYSTENTA

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku: 'aplikuj'.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.