Oferta pracy

Asystent/Asystentka

ALTOO firmie

ALTO

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu i przełożonych w bieżącej pracy – przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji, opracowywanie materiałów, przygotowywanie i edycja dokumentów;

  • nadzór nad obiegiem i archiwizacją dokumentacji;

  • wsparcie w organizacji spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, w tym eventów dla klientów;

  • organizacja krajowych oraz zagranicznych podróży służbowych;

  • zapewnianie wsparcia dla przełożonych w kontaktach z klientami, instytucjami i urzędami;

  • wystawianie faktur za usługi;

  • obsługa systemu CRM;

  • koordynacja obiegu faktur oraz rozliczenie wydatków za zakupy zespołu i przełożonych;

  • inne prace zlecone – ustalane w miarę potrzeb przez bezpośrednich przełożonych;

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku asystenckim;

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;

  • wykształcenia wyższego;

  • bardzo dobrej umiejętności obsługi programów MS Office oraz urządzeń biurowych;

  • wysokiej kultury osobistej;

  • punktualności i odpowiedzialności;

  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz zdolności komunikacyjnych;

  • podzielności uwagi oraz umiejętność ustalania priorytetów;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • doświadczenia w pracy w kancelarii podatkowej/consultingu (mile widziane).

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań;

  • zdobycie doświadczenia w firmie skupiającej profesjonalną kadrę specjalistów;

  • pakiet socjalny;

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

ALTO

ALTO jest jedną z najprężniej rozwijających się firm doradczych w Polsce. W ramach jednej organizacji skupiamy ekspertów z dziedziny podatków, doradztwa prawnego, inwestycyjnego i strategicznego, a także outsourcingu funkcji płacowo-księgowej. Rozumiemy dynamikę rynku, obserwujemy proces tworzenia i zmiany prawa, dzięki czemu proaktywnie doradzamy i stawiamy na rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Obecnie ALTO to ponad 120 pracowników. Wciąż się rozwijamy, szukamy osób kreatywnych, o nieszablonowym myśleniu i chętnie pracujących w grupie. Jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w firmie realizującej ciekawe i różnorodne projekty, gdzie ludzie lubią dzielić się wiedzą i się wzajemnie inspirować, napisz do Nas: [email protected]

#ALTOgether

Przewiń do profilu firmy