Osoby zainteresowane pracą w naszej Kancelarii prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka

Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w pracy rzecznika patentowego,

  • przygotowywanie i prowadzenie korespondencji,

  • kontakt z klientami (mailowy, telefoniczny),

  • pilnowanie terminów,

  • wnoszenie opłat,

  • fakturowanie,

  • archiwizacja korespondencji i dokumentów.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • łatwość poruszania się w środowisku cyfrowym, zwłaszcza dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • sprawna obsługa urządzeń biurowych,

  • odpowiedzialność i rzetelność w realizacji zadań.

  • Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość drugiego języka obcego (zwłaszcza niemieckiego),

  • doświadczenie w pracy w kancelarii rzeczników patentowych lub kancelarii prawnej,

  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć oraz zdolność szybkiej i efektywnej nauki.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat),

  • możliwość indywidualnego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju własnych umiejętności (doskonalenie znajomości języków obcych),

  • przyjazne środowisko pracy w renomowanej firmie o wieloletniej tradycji,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia medycznego i na życie.

O nas

POLSERVICE Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o. należy do największych kancelarii patentowych w Polsce. Od przeszło 50 lat kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony szeroko pojętej własności przemysłowej i intelektualnej. Klientami POLSERVICE są zarówno międzynarodowe korporacje, jak i duże, małe oraz średnie przedsiębiorstwa krajowe.

Kancelaria reprezentuje klientów m.in. w postępowaniach przed Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej, polskimi sądami powszechnymi, administracyjnymi i arbitrażowymi oraz organami ścigania i organami administracji celnej, jak również przed Europejskim Urzędem Patentowym (EPO) w Monachium i Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) w Alicante.

POLSERVICE posiada jedną z najlepiej rozwiniętych sieci stałych kontaktów międzynarodowych. Od wielu lat Kancelaria współpracuje z renomowanymi kancelariami patentowymi i prawnymi we wszystkich niemal krajach świata.