Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka

ROYAL CONCERT sp. z o.o.

4 0008 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o sprawny przepływ dokumentów oraz faktur

  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach

  • organizacja i koordynacja kalendarza

  • redagowanie tekstów, e-maili, wiadomości w języku polskim oraz angielskim

  • współpraca z innymi pracownikami

  • odbieranie telefonów

  • załatwianie spraw służbowych poza biurem

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość branży kulturalno-rozrywkowej

  • komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, pracowitość, skrupulatność

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin, również w weekendy

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • uczestnictwo od strony produkcyjnej w koncertach, festiwalach, teledyskach, reklamach

  • komputer MacBook oraz telefon iPhone (Apple)

  • zaproszenia na wybrane wydarzenia: koncerty, festiwale, spektakle teatralne

O nas

Royal Concert Sp. z o.o. zajmuje się produkcją tras koncertowych, wydarzeń telewizyjnych. Prowadzi kompleksową opiekę menadżerską nad artystami. Realizuje wydawnictwa płytowe i teledyski.