Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / Asystentka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    Wsparcie w pracy administracyjnej
    Nadzorowanie obiegu umów oraz dokumentacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy
    Zapewnienie sprawnej organizacji spotkań wewnętrznych i koordynacja spotkań zewnętrznych
    Przygotowywanie prezentacji, raportów oraz analiz
    Współudział w tworzeniu wizerunku firmy
    Wsparcie w działaniach projektowych

    Oczekiwania

    Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
    Biegła znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office
    Wysoki poziom kultury osobistej
    Dbałość o najwyższą jakość usług
    Doskonałe zdolności organizacyjne, dokładność i terminowość
    Chęć rozwoju w obszarze rekrutacyjnym
    Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe (psychologia, socjologia, ZZL)

    Oferujemy

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Możliwość stałego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kwalifikacji
    Przejrzysta ścieżka kariery
    Praca w ścisłym Śródmieściu

    Prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Apply.