Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Zarządcy Nieruchomości

Integrum Management

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie obsługi biurowej Działu zarządzania nieruchomościami

  • Współpraca z zarządcami nieruchomości

  • Bieżąca obsługa mieszkańców

  • Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji: ogłoszeń, pism, uchwał, zawiadomień, umów z podwykonawcami

  • Udział w wizytacjach nieruchomości

  • Pomoc w nadzorze nad firmami podwykonawczymi: firmy sprzątające, ochroniarskie, konserwujące

  • Uczestniczenie w spotkaniach z mieszkańcami, zarządami Wspólnot Mieszkaniowych oraz podwykonawcami

  • Zarządzanie dokumentacją, archiwizacja

  • Pomoc w przygotowywaniu zleceń dot. przeglądów remontów i innych prac zlecanych przez zarządców oraz nadzorze nad nimi

Nasze wymagania

  • Student studiów zaocznych, ostatnich lat studiów dziennych lub absolwent specjalności związanej z gospodarowaniem nieruchomościami, budownictwem, ekonomią itp.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Zainteresowanie pracą w obszarze zarządzania nieruchomościami

  • Chęć nauki i zdobywania doświadczenia pod okiem profesjonalistów

  • Komunikatywność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu

  • Dobra znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia wiedzy merytorycznej i praktycznej niezbędnej do samodzielnego obsługiwania nieruchomości

  • Praca na prestiżowych, nowoczesnych nieruchomościach

  • Kursy, szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju i podwyższania kompetencji

  • Możliwości awansu w wewnętrznych strukturach firmy

  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, karty prepaid

Integrum Management to ogólnopolska firma, druga co do wielkości w Polsce, od 10 lat kompleksowo zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi oraz powierzchniami biurowymi.

Działamy w największych aglomeracjach w Polsce: Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Kielcach. Zarządzamy już ponad 1 800 000 m 2.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV.

W tytule maila prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska i lokalizacji.

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.