Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Zarządu

Brintons Agnella Spółka z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie organizacyjne Członków Zarządu w codziennych zadaniach,

  • ścisłą współpracę z różnymi działami firmy (marketing, HR, finanse),

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

  • organizację podróży służbowych krajowych i zagranicznych,

  • organizację pobytu zagranicznych gości firmy,

  • przygotowywanie rozliczeń wydatków służbowych,

  • współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego,

  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego (min. B2) – korespondencja mailowa, przyjmowanie gości z zagranicy,

  • umiejętności nawiązywania i budowania długotrwałych relacji, z nastawieniem na współpracę,

  • wysokiej kultury osobistej oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

  • zaangażowania, inicjatywy oraz dokładności w wykonywaniu zadań,

  • umiejętności organizacji pracy własnej,

  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw w zakresie organizacji,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • wsparcie w okresie adaptacji,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • świadczenia z ZFŚS, w tym dofinansowanie do wypoczynku pracownika, kolonii dziecka, świadczenia świąteczne,

  • Pracownicze Plany Kapitałowe,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świadczenia świąteczne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • świadczenia z ZFŚS

Brintons Agnella sp. z o.o., jeden z czołowych producentów dywanów i wykładzin w Europie, posiadający ponad 40-letnią tradycję, obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko Asystentki Zarządu.

Przewiń do profilu firmy