Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

PRO-MED Sp. z o.o.

  • Piasta 14, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Piasta 14

Białystok

Twój zakres obowiązków

Asystentka zarządu zajmuje samodzielne stanowisko i wykonuje niezbędne czynności biurowe oraz organizacyjne. Jej zadaniem jest usprawnienie pracy kierowników, aby praca w poradniach odbywała się płynnie i sprawnie.

Asystentka będzie uczestniczyć:

- opracowywanie i przygotowywanie zleconych przez kierownictwo dokumentów, raportów, pism

- zarządzanie dokumentacją, umowami, kontraktami, fakturami

- wspomaganie zarządu i kierowników w wykonywaniu obowiązków

- archiwizacja dokumentacji

- administrowanie biurem/poradniami

- obsługa korespondencji

- sporządzanie pism/wniosków itp.

- procedowanie spraw związanych z działalnością poradni

- prowadzenie kalendarza spotkań

Nasze wymagania

Od kandydatek wymaga się wykształcenia minimum średniego oraz doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Obligatoryjna jest dobra znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych oraz znajomość specyfiki prowadzenia biura. Dobra organizacja pracy, otwartość, komunikatywność, praca w zespole i odpowiedzialność to podstawa na tym stanowisku.

Mile widziane doświadczenie w pracy w przychodni, poradni lub ośrodku zdrowia itp.

To oferujemy

Stabilna praca w ugruntowanej firmie na rynku od ponad dwóch dekad. Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę. Gwarantowane i terminowe wynagrodzenie. Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie doświadczonych pracowników.

O nas

Firma PRO-MED Sp. z o.o. od ponad dwóch dekad świadczy usługi w zakresie świadczeń medycznych w dziedzinie stomatologii, ortodoncji, pedodoncji, implantologii stomatologicznej oraz ginekologii i położnictwa.