Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka zarządu

Sungate Energy

  • Michała Kleofasa Ogińskiego 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Michała Kleofasa Ogińskiego 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z przedstawicielami handlowymi i partnerami spółki,

  • sprawna i terminowa ewidencja i archiwizacja dokumentów,

  • bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami,

  • administrowanie terminarzem zajęć i spotkań Zarządu,

  • organizowanie dla Zarządu i pracowników wydarzeń szkoleniowych, spotkań informacyjnych, konferencji itp.,

  • przygotowywanie materiałów, raportów na potrzeby Zarządu,

  • przygotowywanie prezentacji multimedialnych na potrzeby Zarządu,

  • zapewnienie sprawnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • wsparcie w poszukiwaniu i rekrutowaniu Kandydatów

Nasze wymagania

  • wysokie zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków,

  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, - w szczególność Excel, Power Point,

  • wysoka samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy,

  • wysoka dyskrecja, kultura osobista,

  • umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji, oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Jeśli jesteś w trakcie studiów i masz silną motywację do rozpoczęcia kariery, również aplikuj.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej w centrum miasta,

  • interesującą pracę w firmie w dynamicznej i rozwojowej branży OZE,

  • system benefitów

  • szkolenia rozwojowe, sprzedażowe, produktowe

  • dofinansowanie szkoleń i kursów zewnętrznych

  • pracę w młodym i wszechstronnym zespole

  • strefa relaksu

  • spotkania integracyjne

  • brak sztywnego dress codu

O nas

Jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą sprzedażową.

Działamy w branży Odnawialnych Źródeł Energii, która jest jedną z najbardziej perspektywicznych branż przyszłości.

Wytyczamy standardy w transformacji energetycznej, która dzieje się na naszych oczach.

Sungate Energy to znacząca część rewolucji zielonej energii. Dostarczamy na co dzień rozwiązania z obszaru fotowoltaiki, pomp ciepła i elektro-mobilności dla rodzin i firm.

Chcesz poznać nasze wartości?

To współpraca, pasja, skuteczność, ambicja i jakość.

Cieszymy się, że robiąc biznes, dajemy ogromną wartość, robiąc coś dobrego dla całej planety.

Jeśli kierujesz się podobnymi wartościami, połączmy siły, żeby razem robić niesamowite rzeczy.