Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/asystentka Zarządu ds. Finansów

  • Zielona Góra, dolnośląskie
  • Asystent
  • 22.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Asystent/Asystentka zarządu ds. finansów
    Zielona Góra 33763/001

    W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydata na stanowisko Asystent/Asystentka zarządu ds. finansów

    Informacje o kliencie

    Dla naszego klienta poszukujemy kompetentnej i sumiennej osoby, odpowiedzialnej za bieżące wsparcie zarządu w kwestiach księgowo-finansowych oraz pomoc przy czynnościach kadrowych i administracyjnych.

    Opis stanowiska

    • Utrzymanie relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
    • Koordynacja oraz procesowanie dokumentów kosztowych i sprzedażowych;
    • Wprowadzenie płatności do systemu CRM systemu księgowego, systemu bankowego;
    • Wystawianie faktur sprzedażowych;
    • Kompensaty wzajemnych należności i zobowiązań;
    • Wsparcie działu księgowego w obsłudze audytów i kontroli;
    • Uzgadnianie, potwierdzenie sald rozrachunków z kontrahentami;
    • Księgowanie faktur sprzedaży, faktur zakupu, wyciągów bankowych;
    • Prowadzenie dzienników korespondencyjnych;
    • Korespondencja dotycząca tytułów egzekucyjnych;
    • Wsparcie Specjalisty ds. Kadr i Płac w bieżących pracach

    Profil kandydata

    • Stopień licencjata w administracji lub stopień administracji biznesu
    • Mile widziane wcześniejsze doświadczenia w księgowości
    • Znajomość oprogramowania MS Office, Excel;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego-- jeśli to możliwe- znajomość innego języka, najlepiej hiszpańskiego lub włoskiego
    • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych;
    • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole;
    • Samodzielność, inicjatywa, dokładność, samodyscyplina, systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków.

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na umowy o pracę;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Przyjazną i otwartą atmosferę;
    • Możliwość rozwoju

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców