Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

FUTURE POINT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jana Heweliusza 9

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja usług firmy i doprowadzenie do zawarcia umowy. Kontakt telefoniczny z klientami.

  • Tworzenie umów i innych dokumentów w dziedzinie nieruchomości.

  • Kontakt z urzędami.

  • Zarządzanie nieruchomościami.

Nasze wymagania

  • Obowiązkowo doświadczenie w dziedzinie nieruchomości

  • Wykształcenie wyższe

  • Mile widziane doświadczenie w obchodzeniu się z finansami

  • Posługiwanie się językiem angielskim, mile widziane na poziomie biznesowym

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z urzędami

  • Doświadczenie w sprzedaży usług firmy (kontakt telefoniczny z klientami)

  • Znajomość programów Microsoft

  • Mile widziana znajomość prawa w dziedzinie nieruchomości

  • Odpowiedzialność i systematyczność w dążeniu do wyznaczonych celów

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od 9:00 do 17:00

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia/bonusy

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Spotkania integracyjne

O nas

Zajmujemy się sprzedażą gruntów inwestycyjnych pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, usługową oraz przemysłową, jak również sprzedażą gotowych skomercjalizowanych obiektów biurowych, hotelowych, handlowych i przemysłowych. Wykonujemy audyty prawne, sprawdzamy i analizujemy możliwości zagospodarowania terenu.

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu nieruchomości szytych na miarę dlatego też rzetelnie analizujemy przeznaczenie i możliwość zagospodarowania terenu. Weryfikujemy możliwości techniczne, administracyjne oraz budowlane danej nieruchomości, jak również analizujemy konkurencję, trendy rynkowe i specyfikę projektu.