Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / Asystentka Zarządu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Asystent
  • 2019-04-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASYSTENTKA/ASYSTENT ZARZĄDU
    nr ref.: AZ

    miejsce pracy: Gdańsk

    Asystentka/Asystent Zarządu jest to osoba odpowiedzialna za obsługę Zarządu spółki zarządczej firmy VTS oraz zarządzanie zadaniami realizowanymi przez Dział Administracji.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie Biura Zarządu,
    • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentacji wewnątrz firmy oraz pomiędzy Zarządem a Radą Nadzorczą,
    • Nadzór i realizacja obowiązków Zarządu wynikających z zapisów statutu
      i regulaminów spółki,
    • Zarządzanie kalendarzem spotkań Prezesa i Członków Zarządu,
    • Organizacja podróży służbowych,
    • Przygotowywanie danych do sprawozdań i prezentacji,
    • Prowadzenie korespondencji w języku polskim, rosyjskim i angielskim,
    • Kontakty z firmami zewnętrznymi i instytucjami,
    • Zarządzanie budżetem administracji i Zarządu,
    • Nadzorowanie pracy sekretariatu.

    Oczekiwania:

    • Minimum 5 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze lub z zakresu administracji) ,
    • Wiedza z zakresu funkcjonowania Biura Zarządu
    • Umiejętność pisania i redagowania oficjalnych dokumentów w języku polskim i angielskim,
    • Biegła znajomość języka angielskiego,
    • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego,
    • Bardzo dobra obsługi MS Office,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Doskonała organizacja czasu pracy,
    • Orientacja na efekty i jakość wykonywanych zadań.

    Oferujemy:

    • Pracę na samodzielnym stanowisku nastawiona na ścisłą współpracę z najwyższym szczeblem zarządzania w firmie,
    • Współpracę ze spółkami powiązanymi w różnych częściach świata,
    • Kreowanie i wdrażanie procedur z zakresu administracji i obsługi Zarządu,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    •  System kafeteryjny – świadczeń pozapłacowych.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia za pomocą:

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Klauzula Zgody

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

    Część informacyjna

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VTS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 472A, 80 - 309 Gdańsk,

    2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - [email protected],

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji

    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

    7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

    8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami