Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka Zarządu

Global Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Global Sp. z o.o.

Janka Wiśniewskiego 13

Śródmieście

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sekretariatu
  • prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • bieżące prace administracyjne (umowy, wnioski, faktury)
  • obsługa połączeń telefonicznych oraz firmowego konta mailowego
  • dbanie o poprawny obieg dokumentacji w firmie
  • przyjmowanie Gości, Klientów i Kontrahentów oraz dbanie o wizerunek firmy
  • organizacja i obsługa spotkań
  • zarządzanie kalendarzem spotkań Zarządu
  • zamawianie materiałów i artykułów biurowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej związanej z obsługą sekretariatu mile widziane
  • wysoka kultura osobista, dyskrecja, inicjatywa oraz pozytywne nastawienie
  • zdolności organizacyjne oraz umiejętność znajdowania rozwiązań w stresujących sytuacjach
  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o prace
  • integracje firmowe

Asystent / Asystentka Zarządu, Janka Wiśniewskiego 13, Śródmieście, Gdynia