Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Oferta z szybkim aplikowaniem
    co to?

    Asystent / Asystentka Zarządu

    D&G POLAND sp. z o.o.

    • Gliwice

      Gliwice, śląskie
    • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • asystent
    • praca hybrydowa

    Twój zakres obowiązków

    • prace administracyjno-biurowe

    • organizacja biura

    • dbanie o właściwy obieg dokumentów

    • sporządzanie raportów, analiz

    • współpraca z biurem rachunkowym

    • współpraca z kancelarią adwokacką

    • kontakt z urzędami

    Nasze wymagania

    • praca w różnych godzinach (między 7:00 - 18:00)

    • znajomość kadr i zasad księgowości

    • znajomość języka niemieckiego

    • prawo jazdy kat. B

    • gotowość pracy w terenie (miasta Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Katowice)

    • mile widziana studentka/absolwentka studiów o kierunku "Finanse i Rachunkowość" z 2-letnim doświadczeniem

    To oferujemy

    • możliwość realizowania się w ambitnych i ciekawych wyzwaniach

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    • doświadczenie w zarządzaniu firmą

    • wynagrodzenie 2800 netto

    • pracę od zaraz

    O nas

    Poszukujemy młodej, ambitnej osoby na stanowisko Asystentki Zarządu.