Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

ADT PRACA sp. z o.o.

  • Gorzkowice (pow. piotrkowski)

    Gorzkowice (pow. piotrkowski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi pracowników w zakresie kadrowo-płacowym,

  • Zakładanie oraz prowadzenie dokumentacji personalnej.

  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań i analiz na potrzeby wewnętrzne.

  • Bieżący kontakt z działami produkcji i księgowości.

  • Aktywne uczestnictwo w procesach rekrutacyjnych.

  • Asysta w bieżącym funkcjonowaniu biura zarządu firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w samodzielnej pracy w dziale HR, personalnym.

  • Mile widziana znajomość programu ERP Optima.

  • Dobra obsługa komputera .

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie produkcyjnej na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Elastyczny grafik pracy.

O nas

ADT Praca Sp. Z o.o. Sp. k dla swojego Klienta lidera w ochronie antykorozyjnej części metalowych prowadzi rekrutację na stanowisko: Specjalista/ka ds. HR